Capture5-750x400

Game of Thrones Tag

You know nothing, Jon Snow…

Długo wzbraniałam się przed „Grą o tron”. Dochodziły mnie słuchy, że wszyscy czytają Martina, że wszyscy oglądają serial, a że nie lubię robić tego, co robią wszyscy, to bagatelizowałam sprawę. Może za sprawą Stephenie Meyer? Bo swego czasu wszyscy o niej paplali, bo śladem tych wszystkich sięgnęłam po „Zmierzch”, czego do dziś potwornie żałuję. Chyba właśnie z tego powodu – bo wszyscy o tym mówią – do tej pory szerokim łukiem omijam „50 twarzy Grey’a” i inne cuda literatury, o których trąbią media. W każdym razie… Pewnego wieczoru, gdy wyłam z nudów, włączyłam sławetną „Grę o tron” no i przepadłam… Kompletnie. Na amen. Zakochałam się. A że były to czasy przed „Parabellum„…. Właśnie o tym tak namiętnie rozprawiałam. Każdego dnia. W każdej wolnej chwili. Założę się, że też przez sen.

O ile serial wielbię, o tyle z książkami przez długi czas było mi nie po drodze. Czysta matematyka. Jeden tom Sagi Pieśni Lodu i Ognia = 2 albo 3 inne książki, które mogłam w tym czasie przeczytać. I długo się tej myśli trzymałam, dopóki nie dowiedziałam się, że serial odbiega od tego, co przedstawiono w książkach. Właśnie dlatego postanowiłam się zrehabilitować. Nagrałam ten TAG, żeby zmusić się do przeczytania książek. Na swoim koncie mam tylko pierwszy tom, którego i tak już za bardzo nie pamiętam (o „Starciu Królów” nie wspominam – nie mam pojęcia, w którym miejscu ugrzęzłam). Zacznę więc od początku. O każdej książce na pewno powiem. Następnie raz jeszcze nagram ten TAG. Ciekawe, czy udzielę takich samych odpowiedzi. Bo to, że np Jon Snow jest moją serialową miłością, to…. chyba nie muszę tłumaczyć z czego to wynika. Kit Harington <3 Nawet totalne gnioty z jego udziałem urastają do rangi arcydzieła <3 Btw. Wiecie, że słynne słowa wypowiadane przez Ygritte doczekały się swojego fan page na Facebooku?

I to by było na tyle. Już się nie rozwodzę. Zapraszam do obejrzenia mojego filmiku :-) Jakich odpowiedzi Wy byście udzielili?
Share This Post
Related Posts
R.I.P IR OR SHIP IT BOOK TAG
Classics Book TAG + Konkurs z Bonito.pl
HALLOWEEN BOOK TAG