The BOOK Color TAG

black

Ciemność! Widzę ciemność! CZERŃ serduchoserduchoserducho Uwielbiam ten kolor, o czym doskonale zresztą wiecie. Rzadko bowiem można zobaczyć mnie w czymś, co nie jest czarne. Moi znajomi czasem marudzą: „Anita! Mogłabyś chociaż raz założyć coś kolorowego”. A czy czerń to nie kolor? KOLOR! I to jaki! Najlepszy ze wszystkich :-)

Właśnie dlatego zdecydowałam się zrobić The BOOK Color TAG, który znalazłam na zagranicznym booktubie (oryginalny TAG znajdziecie TUTAJ). Składa on się z dziewięciu zadań, spośród których najistotniejsze jest to pierwsze, bo to właśnie wokół niego będzie oscylować cała reszta. WYBIERZ KOLOR! Dwa dni temu dałam Wam do wyboru czerń albo czerwień. To była bardzo wyrównana walka. Chyba tylko jednym głosem zwyciężyła CZERŃ. Bardzo się ucieszyłam. W końcu w swoim żywiole! Tak więc oto zebrałam książki skąpane w mniejszym bądź większym stopniu w czerni. Nie da ukryć się tego, że szarości też się wkradły. Generalnie okładki wyglądały nieco inaczej w dziennym świetle, nieco inaczej wieczorem, a jeszcze inaczej, gdy doświetliłam je lampami ;D To, co wydawało mi się bardziej czarne, podczas montażu okazało się bardziej szare. Życie :) Zapraszam Was do obejrzenia tego TAG-u w moim wykonaniu. Choć w filmiku otagowałam jedynie Olgę z Wielkiego Buka, Ewelinę Mierzwińską, Martę z Secret Books oraz Darkę z Więcej Książków, do zabawy zapraszam oczywiście każdego :)

Poniżej wklejam zadania, z którymi trzeba się zmierzyć, realizując ten TAG:

1. Wybierz kolor.

2. Poszukaj książek, których okładki skąpane są w danym kolorze.

3. Podziel ten stos na książki przeczytane i nieprzeczytane.

4. Ze stosu książek nieprzeczytanych wybierz książkę, którą chcesz przeczytać.

5. Ze stosu książek, które przeczytałeś, wskaż tę, która jest Twoim zdaniem najlepsza, czy mówiąc po mojemu – ROZPIERNICZA SYSTEM!!!

6. Wskaż najlepszą okładkę.

7. Wskaż najgorszą okładkę.

8. Jaką książkę w danym kolorze (tym, który wybrałeś na początku) chcesz kupić?

9. Pokaż coś, co leży na Twojej półce i jest właśnie tego koloru, który wybrałeś.

POWODZENIA :-)

Share This Post
Related Posts
HALLOWEEN BOOK TAG
Classics Book TAG + Konkurs z Bonito.pl
Marry, Kiss, Cliff Book TAG