Podsumowanie BOOKATHONU

BOOKATHON

Bookathon dobiegł końca i czas go podsumować. Czy udało mi się sprostać wszystkim wyzwaniom? Nie. Dlaczego? Wszystkiemu winna E. L. James oraz Pięćdziesiąt Odcieni Klumpa. Padlina w najgorszym gatunku. Coś, co nie zasługuje na miano książki, powieści, dzieła, literatury, a mimo to odniosło ogromny sukces i nie mam zielonego pojęcia, jak to skomentować. Aż mnie nosi, gdy myślę o tej pozycji… A zatem miejmy to już za sobą. Przeczytałam 400 stron. O 400 za dużo. I jestem z siebie dumna. Nigdy więcej KARNEGO GREYA!

Jestem przeszczęśliwa, że w końcu skończyłam PRZEBUDZENIE Kinga (180 stron). Gdyby nie bookathonowe wyzwania nigdy by mi się to chyba nie udało. Kolejną pozycją, po którą sięgnęłam była BOJOWA PIEŚŃ TYGRYSICY Amy Chua. Dość kontrowersyjna książka, którą pochłonęłam w zaledwie kilka godzin i na łamach której następuje zderzenie dwóch światów i całkowicie odmiennych modeli wychowania – chińskiego oraz zachodniego. Polecam! W związku z tym, że czekałam trochę na powieść, którą wybrała dla mnie Ewelina, w środę czytałam i oglądałam DAWCĘ Loius Lowry. Chyba największe zaskoczenie Bookathonu. Myślałam bowiem, że to typowa dystopia dla młodzieży. Byłam w błędzie. Ta książka niesie za sobą coś więcej. Piękna historia!

Przejdźmy do KRWI NA ŚNIEGU, czyli niesamowicie wciągającej powiastki Jo Nesbo, którą można uznać za moje pierwsze spotkanie z tym autorem, ponieważ dwóch poprzednich niestety nie pamiętam. Czas na bestseller, którego jeszcze nie przeczytałam. Tu postawiłam na RYWALKI Kiery Cass, iście dziewczyńską pozycję, którą czytało się raz dwa. Może nie zakochałam się w niej na amen, ale mimo wszystko mam ochotę na kolejne tomy. Także tak to wyglądało u mnie. Przeczytałam 1640 stron :)

KSIĄŻKOWE FOTO WYZWANIA

W trakcie Bookathonu wzięliście udział w przygotowanych przez nas FOTO Wyzwaniach. Wykazaliście się w nich taką kreatywnością, że… wybór tego jednego zdjęcia, które wygra konkretne wyzwanie, było szalenie trudne. Oto nagrodzone prace! Dodam, że w serwisie Instagram pod #bookathonpl pojawiło się prawie 850 zdjęć! Dziękuję :*

foto wyzwanie
ANKIETA

Będę ogromnie wdzięczna za wypełnienie BOOKATHONOWEJ ankiety. Dzięki temu będziemy wiedziały, czy podobało Wam się i kiedy chcielibyście kolejną edycję :) Link do ankiety: http://goo.gl/forms/AQ3GTHKUOK

DZIĘKUJĘ WAM ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ! JESTEŚCIE NIESAMOWICI!

Share This Post
Related Posts
BOOKATHON: KREW NA ŚNIEGU (JO NESBO)
PODSUMOWANIE BOOKATHONU :-)
TBR| BOOKATHON – DZIEŃ PIERWSZY – CZAS START!