Nie rozumiemy się bez słów by Jacek Sobczyński

Jak, po prostu, jak to możliwe, że Bóg stworzył kobietę na podobieństwo mężczyzny – albo mężczyznę na podobieństwo kobiety, sam już nie wiem – po czym jednym wcisnął do ręki kasetę Rage Against The Machine, drugim Kasi Kowalskiej i nieśmiało zasugerował, żeby obie strony weszły z sobą w bliższą interakcję?

Bezapelacyjnie najlepszy tekst z tej książki! Albo jeden z najlepszych. Już sama nie wiem. Wybór tego jedynego nie był wcale prosty, ponieważ książka Jacka Sobczyńskiego wypełniona jest samymi świetnymi tekstami. Gdyby się uprzeć, każdy dzień można by zaczynać od Sobczyńskiego. I właśnie za to kocham tę książkę – wyjątkowo dobrą jak na powieść obyczajową. Lekką, chwilami sentymentalną, zaskakującą, a ponadto polaną smakowitym popkulturowym sosem. Świetny materiał na komedię romantyczną. Coś cudownego. Polecam i to naprawdę gorąco!

Share This Post
Related Posts
RECENZJA: ARMADA (ERNEST CLINE) + KONKURS
Recenzja: Starcie królów (George R.R. Martin) + konkurs z Galapagos Films
warm_bodies-wide
Wiecznie żywy /Ciepłe ciała by Isaac Marion
  • http://thetwilightsaga-forever.blogspot.com Aleksandra Smulczyk

    Hey Anita!
    Oglądałam Twoje filmiki na YouTube.com i muszę przyznać, iż zazdroszczę Ci posiadania aż tylu książek. Powiem Ci, iż zauważyłam, że umiesz zaciekawić ludzi, poprzez to, w jaki sposób opowiadasz o książkach i ich autorach. Cieszę się bardzo, że w dzisiejszych czasach jest jeszcze ktoś taki, jak Ty ;) Ktoś, kto potrafi opowiedzieć o książce tak, żeby nie zdradzić jej fabuły, ale jednocześnie zaciekawić nią ;) Wiesz.. Ja również bardzo lubię czytać książki. Uważam, że jeśli człowiek dużo czyta, to później nie ma problemu w wysławianiu się. Ja w swojej kolekcji również mam sporo książek, ale podobnie jak Ty, chciałabym mieć taką samą biblioteczkę, jaką miała Bella w „Pięknej i Bestii”. Chciałabym mieć jeszcze więcej książek, niż mam do tej pory. I tak sobie właśnie pomyślałam.. Czy Ty masz może jakieś książki J. K. Rowling (np. serię „Harry Potter”)? Poluję na całą tą serię od samego początku, ale jakoś nie udało mi się jej zdobyć ;( Książki z serii „Harry Potter” były pierwszymi książkami, jakie przeczytałam. Potem doszła seria „Saga Zmierzch” Stephenie Meyer.. Jednakże, do „Harrego Pottra” mam szczególny sentyment.. Jeśli więc, miałabyś jakieś książki z serii „Harry Potter”, a chciałabyś je komuś oddać, to ja byłabym zainteresowana <3 Byłabym również zainteresowana książkami pt.: "Pamiętnik Narkomanki" Barbary Rosiek oraz "MY, dzieci z Dworca ZOO" Christiane F.

    Serdecznie Cię pozdrawiam oraz zapraszam na mój blog: http://thetwilightsaga-forever.blogspot.com