Słów kilka o Book Reviews ;)

Cześć!

Chciałabym powitać Was na moim książkowym blogu, który będzie dopełnieniem mojego vloga Book Reviews, który prowadzę od niedawna i którego założyłam z dwóch powodów:

1) W Babskim TV mam mało czasu antenowego :P A tak na serio. Zakładając Babskie TV chcieliśmy by była to telewizja kręcąca się wokół mody. To, że z czasem poszłam w kierunku książek i filmów (częściej książek niż filmów :P), to już inna sprawa :) Jakoś lepiej czuję się w tym książkowym świecie i kropka. Oczywiście nie chcę nim za bardzo spamować widzów Babskiego :)

2) Wasze komentarze, maile, wiadomości na Facebooku. Dostaję ich bardzo dużo. To właśnie one sprawiły, że zaczęłam zastanawiać się nad vlogowaniem. Wiem… wiem… Długo zbierałam się do tego całego vlogowania… Chodziło o kwestie techniczne, które sama chciałam ogarnąć – nagrywanie i montowanie przerażało mnie. W Babskim TV mamy od tych rzeczy naszego niezastąpionego Pawskiego :-) Pozdrawiam! Montowania uczę się dalej. Powoli do przodu. Ważne, że ruszyłam:) A to wszystko dzięki Wam!

Zapraszam więc do śledzenia mojego bloga, vloga, jak i kolejnych odcinków Book Reviews w Babskim TV :) I to by było tyle :) Nie jestem zbyt wylewna, gdy chodzi o pisanie. Ufff pierwszy post za mną :D

Share This Post
Related Posts
Książka jest Kobietą – ogólnopolska kampania społeczna
 • http://www.inesbeauty.pl InesBeauty

  Uwielbiam Cię oglądać i słuchać, zachwycam się nie tylko Twoimi recenzjami ale jak przystało na blogerkę urodową, Twoją urodą i czerwoną szminką , która często pojawia się na ustach:) Cudnie Ci w takim kolorze! Czekam na kolejne wpisy tu:) i recenzje na vlogu :) gratuluję tej pięknie zapowiadającej się strony !

 • anita

  Haha dziękuję kochana ;D

 • http://wielkibuk.com/ Wielki Buk

  Ale mega! Dobrze, że jesteś też pisemnie :D
  Pozdrawiam,
  Olga
  WielkiBuk.com

  • anita

   No zobaczymy jak to wyjdzie :D To całe pisanie :) Mam nadzieję, że będzie równie intensywne jak u Ciebie heh :) Pozdrawiam!

   • http://wielkibuk.com/ Wielki Buk

    No ale Ty przecież ryjowca pokazujesz vlogując, a ja muszę pisać dużo, żeby się wygadać, bez okazywania ryjowca mojego :D Trzymam kciuki! Pisz, bo ja czytam :)

    • anita

     a może zacznij pokazywać ryjowca?:D Im więcej nas we vlogosferze, tym lepiej :D

 • http://moje-kosmetyki-byn.blogspot.com/ Natalia

  Gratuluję i bardzo się cieszę, że założyłaś bloga! Twoje recenzje są jednymi z najlepszych i wielu moim znajomym polecam Twoje filmiki, teraz mogę polecać także bloga, super :-) Do tej pory udzielałam się tylko na FB, bo na YT trzeba mieć to nieszczęsne Google +…
  Ja co prawda bloguję o kosmetykach, (widzę, że jestem drugą blogerką urodową zostawiającą tu swój komentarz :>>) ale książki to także moja ogromna pasja, pochłaniam je jak szalona ;-))

  Pozdrawiam i życzę mnóstwa radości z prowadzenia bloga!
  Na pewno będę Cię często odwiedzać i lecisz do blogrolla ;-PP.

  • anita

   Dziękuję Natalio ;) Serio? Na YT trzeba mieć Google+? Nie ogarniam tego hehe :D Postaram się Ciebie nie zawieźć, no i oczywiście zajrzę na Twojego bloga ;D Przyznam szczerze, że nigdy nie śledziłam urodowych blogów. Jedynie vlogi. Znasz Charisma Star TV? Pozytywna wariatka heh :) Ogólnie jestem bardziej vlogowa niż blogowa, ale być może to się wkrótce zmieni :) Pozdrawiam!