100 książek, które chciałabym przeczytać

książki

Jakie książki chciałabym przeczytać? Nie wiem czy kiedykolwiek byłabym w stanie za jednym zamachem wymienić wszystkie, ponieważ lista stale się rozrasta. Każdego dnia dopisuję do niej coś nowego. I generalnie jest ich od groma. Ale! Śladem Mai z To Warto Czytać i na Waszą prośbę, ograniczyłam się do 100 pozycji i to takich, które chciałabym przeczytać w najbliższym czasie. Przy dobrych wiatrach – do końca roku. Czy mi się uda? Czas pokaże! O jakie książki chodzi? Zapraszam do oglądania :)

Dodam, że wśród nich znajdziecie trochę pozycji, które mi polecaliście, o których recenzje ciągle mnie prosicie, a także książki, po które koniecznie muszę sięgnąć za sprawą niektórych booktuberów :) No i oczywiście PARABELLUM serduchoserduchoserducho Czy kiedykolwiek doczekam się kolejnych tomów? UMIERAM BEZ LEITNERA!!!

Share This Post
Related Posts
Noworoczna akcja księgarni eBookpoint.pl :-)
Share Week 2015
PIERNICZKI ŚWIĄTECZNE | ŚWIĘTA W DOLINIE MUMINKÓW :-)
  • Joanna Park

    Kilka z tych książek posiadam i bardzo chcę przeczytać, ale niestety muszą poczekać na swoją kolej.
    Jeśli chcesz, to najlepiej zacznij od Wielkiego Marszu. Ta książka jest tak wspaniała i bogata w emocje, że aż szkoda, że taka krótka.
    Poza tym polecam Ci też Cykl demoniczny Peter’a Brett’a. Osobiście uwielbiam jego książki i mam nadzieję, że Tobie też przypadną do gustu :)

  • http://www.ksiazkirzadza.pl Książki Rządzą

    Jako listomaniaczka (tak, tak, to wymaga już wizyty u psychiatry;) czuję się usatysfakcjonowana Twoim nagraniem ;) Dziękuję;) Listy książek robię regularnie. Te do przeczytania to już standard. Teraz – po wyczyszczeniu poprzedniej listy mam 48 pozycji, które planuję przeczytać. I oczywiście, czego już chyba nie musze dodawać, lista wciąż nie chce przejść na dietę odchudzającą;)